Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Thermozone® AD Corinte A/E/WKurtyna powietrzna do wejść o szerokości/wysokości do 3 m.

Kurtyna powietrzna AD Koryncka została zaprojektowana z myślą o obiektach o wysokim standardzie wykończenia wnętrza. Seria kurtyn ADCS należy do nowej generacji kurtyn sterowanych inteligentnym układem sterowania SIRe. Obudowa wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Opcjonalnie dostępne również wersje szlifowane i z połyskiem lustrzanym. Kurtyna AD Koryncka jest wyposażona w wentylatory promieniowe nowej technologii, charakteryzujące się wysokimi osiągami i cichą pracą. Kurtyny redukują przeciągi oraz utratę energii w obiektach. Dostępne są w trzech długościach/wysokościach, dających możliwość zabezpieczenia wejść o różnych szerokościach i wysokościach. Kurtyny mogą być instalowane pionowo na jednej lub obydwu stronach wejścia, jak również poziomo jedna obok drugiej nad drzwiami.
Praca wentylatorów może być sterowana za pomocą przemiennika częstotliwości. Zasilanie silników 3 x 400V albo 3 x 230V.
Kurtyna powietrzna AD Koryncka z wymiennikiem wodnym wyposażona jest w filtr wstępnego oczyszczania w celu ochrony wymiennika i wentylatorów przed zanieczyszczeniem. Kurtyna może być wyposażona w filtr dokładnego oczyszczania klasy F5 (EU5), dostępny jako wyposażenie dodatkowe. AD Koryncka z grzałkami elektrycznymi może być wyposażona w filtr aluminiowy.

Opcje sterowania:
Ta kurtyna powietrzna jest dostarczana ze zintegrowaną kartą PC SIRe. SIRe to inteligentny i dobrze zaprojektowany, niskonapięciowy układ sterowania, który można dostosować do konkretnego zastosowania i warunków. Układ SIRe jest dostarczany z ustawieniami fabrycznymi i szybkozłączami, a jego montaż i obsługa są bardzo proste. Jeśli do pojedyńczego zestawu SIRe podłączona jest więcej niż jedna kurtyny powietrzne,wtedy każda jednostka powinna być wyposażona w kabel modułowy SIReCC. Połaczenia między nagrzewnicami realizowane są za pomocą kabla połączeniowego SIReCJ.Dostępne są trzy wersje o różnej funkcjonalności: Basic, Competent i Advanced.

Charakterystyka:
  • wentylatory promieniowe nowej technologii zapewniające wyższe osiągi przy niższej głośności,
  • wykonane z polerowanej stali nierdzewnej; opcjonalnie dostępne w wersji szlifowanej i z połyskiem lustrzanym,
  • dostępna w wersji poziomej albo pionowej,
  • eleganckie wzornictwo dla ekskluzywnych pomieszczeń,
  • filtr klasy (EU5) dostępny jako wyposażenie dodatkowe - dotyczy kurtyn wodnych,
  • kurtyny pionowe mogą być zasilane z góry lub z dołu,
  • zoptymalizowany przepływ powietrza zgodnie z Thermozone technology.
aktualizacja: 2012-07-30 10:37:56
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza