Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Thermozone® AD 100Kurtyny powietrzne przeznaczone do niestandardowych otworów.

AD 100 jest najmniejszą kurtyną w ofercie Frico. Została zaprojektowana z myślą o ochronie małych otworów, takich jak kioski, okienka magazynowe. Strumień powietrza wytwarzany przez urządzenie rozgranicza strefy o różnych temperaturach. Kurtyna AD 100 może być wykorzystywana jako dodatkowe źródło ciepła i spełniać funkcje "podgrzewacza drzwiowego". Dla drzwi zewnętrznych sugerujemy wybór serii AD 200 lub wyższej. Kurtyna AD 100 może rozdzielać środowiska wewnątrz budynku i zabezpieczać przed przedostawaniem się zapachów, kurzu czy małych insektów. Kurtyny tej serii mocujemy do ściany ponad drzwiami lub oknem.
AD 100 możemy również zabudować w suficie podwieszanym. Kurtyna może być zasilana ze standardowego gniazdka elektrycznego. Przewód z wtyczką jest wyposażeniem standardowym tej serii.
Przepływ powietrza jest regulowany dwustopniowo.
Silnik wyposażony jest w wysokiej klasy łożyska kulkowe zapewniające jego długowieczność.

Charakterystyka:
  • niski poziom głośności,
  • obudowa ze stali cynkowanej ogniowo, zabezpieczonej antykorozyjnie i lakierowana proszkowo w kolorze RAL 9016,
  • kompaktowa budowa wymagająca minimum wolnej przestrzeni,
  • wbudowane przełączniki grzałek i wentylatora dla modeli AD102/AD103 (AD105 - tylko regulacja grzałek),
  • łatwe podłączenie dzięki dołączonemu do urządzenia przewodowi z wtyczką dla modeli AD102/AD103 (kurtyna AD105 dostarczana jest bez przewodu),
  • resetowalny ogranicznik wzrostu temperatury oraz wbudowany termostat o zakresie (5 - 35°C).
aktualizacja: 2012-07-27 15:43:48
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza