Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2015 » Marzec

znalezionych: 5, strona 1 z 1  
13 marca 2015
Gdańsk i Poznań - seminaria szkoleniowe!
Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne oraz wszystkich profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom oferowanym przez Lindab - lidera rynku wentylacyjnego na świecie. Spotkania odbędą się w drugiej połowie kwietnia w Gdańsku i Poznaniu.
Czytaj więcej...
11 marca 2015
Czas na nowe logo
Rok 2015 dla Lindab to rok wielkich zmian. Zmienia się strategia i organizacja firmy.
Czytaj więcej...
11 marca 2015
Tegoroczne Forum Wentylacja już za nami
W tym roku postawiliśmy na rozmowy z naszymi Klientami przy dobrej kawie, serwowanej przez profesjonalną baristkę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze nowości, szczególnie centrale wentylacyjne marki Salda, w tym centrala SmartAir 50+ - jedyna na polskim rynku centrala z klasą mostków termicznych TB1(M).
Czytaj więcej...
5 marca 2015
Zapraszamy na szkolenie "Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów" 26 marca 2015 r.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu jednodniowym "Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów". W trakcie szkolenia zapoznasz się z najnowszą ofertą urządzeń oraz materiałów montażowych stosowanych w klimatyzacji, a przede wszystkim poznasz praktyczną stronę montażu i serwisowania klimatyzatorów.
Czytaj więcej...
2 marca 2015
Nowy cennik produktów
Od dnia 02.03.2015 r. obowiązuje nowy cennik na produkty będące w ofercie Lindab.
Czytaj więcej...
znalezionych: 5, strona 1 z 1  
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2018 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza