Klimatyzacja, wentylacja  
Akademia Lindab. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Lindab Sp. z o.o. - światowy lider w dziedzinie produktów i systemów wentylacyjnych. Opracowujemy, wytwarzamy i dystrybuujemy kompletne systemy wentylacji a także urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne. W naszym portfolio znajdują się uznane marki: Centrum Klima, Salda, Mistral, Galanz. Szczelność o podwyższonej klasie potwierdza precyzję wykonania naszych systemów wentylacyjnych. Jakość naszych produktów sprawia, że cieszą się one uznaniem naszych klientów zarówno w Polsce, jak również niemal 40 rynkach zagranicznych. Technologia używana  w procesie produkcji  wykorzystuje najnowsze rozwiązania czołowych włoskich, niemieckich oraz szwajcarskich producentów. Magazyn wyposażony w system wysokiego składowania pozwala na błyskawiczną realizację zamówień naszych Klientów.

Aktualności » 2015

znalezionych: 18, strona 2 z 4      1  2  3  4     
5 sierpnia 2015
14 sierpnia - nieczynne
Informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2015 r. firma Lindab będzie zamknięta.
Czytaj więcej...
16 lipca 2015
Produkty IMP KLIMA w ofercie Lindab
Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o globalnym przejęciu przez Lindab firmy IMP Klima. W związku z tym od dnia 1 lipca 2015 r. obsługą klientów i realizacją zamówień na produkty tej spółki zajmuje się nasz Dział Handlowy.
Czytaj więcej...
17 czerwca 2015
Nowy standard jakości w ofercie elastycznych przewodów aluminiowych Lindab
Od dnia 1 lipca 2015 ujednolicamy ofertę na wentylacyjne przewody elastyczne.
Czytaj więcej...
20 kwietnia 2015
Szkolenie dla studentów Politechniki Warszawskiej
W dniu 15 kwietnia 2015 r. wspólnie z Kołem Naukowym Wentylacji i Klimatyzacji Politechniki Warszawskiej zorganizowaliśmy szkolenie dla studentów tej uczelni.
Czytaj więcej...
13 marca 2015
Gdańsk i Poznań - seminaria szkoleniowe!
Zapraszamy projektantów, firmy instalacyjne oraz wszystkich profesjonalistów branży HVAC na bezpłatne seminaria szkoleniowe poświęcone najnowszym rozwiązaniom oferowanym przez Lindab - lidera rynku wentylacyjnego na świecie. Spotkania odbędą się w drugiej połowie kwietnia w Gdańsku i Poznaniu.
Czytaj więcej...
znalezionych: 18, strona 2 z 4      1  2  3  4     
Strona główna | Produkty | Promocje | Szkolenia | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2018 Lindab Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza